İngiltere Premier Ligi'nde Liverpool'un Watford'u 1-0 yendiği karşılaşmada Emre Can öyle bir gol attı ki şimdiden FIFA Puskas Ödülü adayları arasına ismini yazabilirsiniz.

 

 

 

 

Netflix'in en sevilen dizilerinden biri olan Kevin Spacey'nin başrolünde yer aldığı House of Cards, 5. sezonuyla yeniden geri dönmeye hazırlanıyor. Dizi mi gerçek hayatı takip ediyor yoksa gerçek hayat mı House of Cards'ı? Bizi yeni sezonda neler bekliyor küçük bir ön gösterim için sizi hemen yukarıya alalım.

 

 

 

İngiltere'de başka bir kediden kaçarken hızını alamayıp Thames nehrine düşen kedi, yakında bulunan bir hayvanseverin yardımına koşmasıyla kurtuldu.

 

 

 

 

 

İlk filmiyle büyük bir başarıya imza atarak seriye dönüşen Pixar animasyonu Cars (Arabalar), üçüncü filmiyle geri dönüyor. Şimşek McQueen'i yine zorlu bir macera bekliyor gibi görünüyor.

 

 

Euroleague'de geride bıraktığımız play-off üçüncü maçlarının en iyi 5 hareketi karşımızda. Listenin zirvesinde Panathinaikos'tan Kenny Gabriel'in muhteşem smacı var.

 

 

Shaquille O'Neal'ın elinden çıkan ve NBA'in en eğlenceli taraflarından biri olan Shaqtin' a Fool'da normal sezonun MVP adayları belli oldu. Bizim favorimiz tabi ki yine Marcus Smart :)

 

 

Hayatınızın hem en güzel, hem de en korkutucu yürüşüyüşünü yapmak ister misiniz? Manzara müthiş ama biz almayalım teşekkürler :)

 

 

Euroleague'de geride bıraktığımız play-off ikinci maçlarının en iyi 5 hareketi karşımızda. Listenin zirvesinde Panathinaikos'tan Mike James var.

 

 

Euroleague'de geride bıraktığımız play-off ilk maçlarının en iyi 5 hareketi karşımızda. Listenin zirvesinde temsilcimiz Anadolu Efes'ten Deshaun Thomas'un bloğu var.

 

 

Avrupa Uzay Ajansı (ESA) tarafından hazırlanan muhteşem videoda, gökyüzünde bugüne kadar görülen 2 milyon yıldızın önümüzdeki 5 milyon yılda yaşayacakları değişimi ve yolculuklarını görebiliyoruz.

 

 

Takip Et
Takip Et
Takip Et
Takip Et
Takip Et
Takip Et
Takip Et
Takip Et
Takip Et
Takip Et
Takip Et
Takip Et
Takip Et
Takip Et
Takip Et
Takip Et
Takip Et
Takip Et
Takip Et
Takip Et
Takip Et
Takip Et
Takip Et
Takip Et
Takip Et
Takip Et