Hop kime diyorum, kalk arkadaşım ya saat kaç oldu :)

beğen

Ayıp ama ya hakkaten bu nedir, resmen hainlik :)

tuzağa düşen kedi
beğen

Seni bir daha burada görmicem demedi mi ben...

Kediye kafa atan balık
beğen

Tamam yavru kediler süper şirin varlıklar ve hareketlerinde pek mantık aramamak lazım ama bu ne ya ahaha :) İnsanda ne sinir kalıyor ne stres.

beğen

Aslanın kuyruğunu ısırıp kaçtığı için bu küçük arkadaşımızı tebrik ediyoruz gerçekten, aptal cesareti dedikleri bu olsa gerek :)

salanın kuyruğunu ısırıp kaçan hayvan
beğen

Kediler için kafalarının sığdığı her yerden geçebilir derler ama bu biraz fazla olmuş sanki :)

kapının altından geçen kedi
beğen

Bu arkadaş, metroda birşeyler atıştırma işini biraz abartmış sanki. Bu rahatlıktan istiyoruz mümkünse :)

metroda yemek yiyen adam
beğen

NBA'deki Kiss Cam geleneği dünkü Atlanta Hawks maçında bir evlilik teklifine şahid oldu ancak işler hiç de genç damat adayının beklediği gibi gitmedi. Sahi o arkadaki adama ne oldu sonra? :)

 

 

beğen

İlki 1978 yılında çekilen ve arkasından birçok versiyonu gelen Drunken Master serisi çocukluğumuzun ve "vurdu-kırdı" filmleri diye tabir ettiğimiz sinemanın en önemli mihenk taşlarından biriydi. Bu filmlerdeki birçok dövüş sahnesi epik olsa da biri var ki cidden ayrı bir yerde duruyor; 1994 tarihli Drunken Master II'de Jackie Chan - Ken Lo kapışması...

 

 

Drunken Master II - Jackie Chan - Ken Lo
beğen

Bugüne kadar şu gözlerin gördüğü en sarhoş adam olabilir, tamam abi yeter bence o son 5 birayı içmesen iyiymiş :)

 

 

tarihin en sarhoş adamı
beğen

Ankara'da yaşanan olayda kendini önce tekmeyle düşüren sonra da üzerinde tepinen kadından kardan adamın intikamı acı olmuş :)

 

 

beğen

Fransa'da Vannes OC - TA Rennes arasında oynanan müsabakada kaçan bir penaltı ve ardından gol olmamak için canını dişine takıp mücadele eden top, izleyenlere "olmayınca olmuyor, kardeşim" dedirtti.

 

 

olmayınca olmuyor
beğen

Yanyana uslu uslu duran iki kurbağadan birinin aklına birden birşeyler geliyor ama ne acaba :)

beğen

Bangkok'da Safari World hayvanat bahçesine orangutanlarla fotoğraf çektirmek isteyen bir turist, o esnada orangutan tarafından memeleri ellenince ortaya komik görüntüler çıktı.

Tayland'ın başkenti Bangok'ta her gün binlerce ziyaretçi Safari World hayvanat bahçesini ziyaret ediyor ve hayvanlarla fotoğraf çektiriyor. Ancak bu fotoğraf çektirme anlarından biri var ki, internete bir anda en çok izlenenler arasına girdi. Pek çok kişinin yaptığı gibi fotoğraf çektirmek için 2 orangutanın yanına giden kadın bir turist, orangutanlardan birinin memelerini tutmasıyla kahkahalara boğuldu. 

 

 

Bangok'ta Safari World hayvanat bahçesinde orangutan tarafından memeleri ellenen kadın turist
beğen

Yeni Zelanda’nın Christchurch şehrinde kebapçılık yapan Mısır asıllı Said Ahmed, dükkanına gelen eli silahlı bir hırsızı görmezden gelip işini yapmaya devam etti, bunun üzerine soyguncu hiç bir şey alamadan dükkanı terk etti.

Yeni Zelanda'da dükkanına gelen hırsızı umursamayan Mısırlı kebapçı Said Ahmed
beğen

Smaç basmayı defalarca deneyen çocuk, bir türlü muaffak olamasa da sonunda sorunu şiddet kulanarak çözüyor. Ama derler ya, şiddet şiddeti doğurur diye, işte öyle bir hikaye...

beğen

Portekiz'in uzatmalarda attığı golle ev sahibi Fransa'yı mağlup edip zafere ulaştığı EURO 2016'nın ekranlara yansıyan en güzel sahnelerinden biri de tarihi maçın ardından Fransız bir taraftarı teselli eden Portekizli bir çocuk oldu.

beğen

Genic’in alternatif klibi Golden Touch, gün geçtikçe daha profesyonel olan müzik ve klip sektörüne bir yenisini ekliyor. Bu müzik videosu ekranda gösterilen noktaya parmağınızı koymanızı istiyor ve sonrasında sizi hem müziğin hem de klibin bir parçası yapıyor.

 

 

beğen

İşte, Türkiye'den ne yetenekler çıkıyormuş dedirtecek bir proje daha: Başarılı çalışmaları asla pes geçmeyen TÜBİTAK'ın bu projeyi de destekleyeceğinden eminiz.

beğen