Tue, 2017-06-13 09:41

NiP, Friberg ile yollarını ayırdı

+1
0
-1
beğen Paylaş

CS:GO'nun en köklü takımlarından NiP'in 2012 yılındaki CS:GO kuruluşundan beri takımın içerisinde yer alan Friberg ile yollar ayrıldı.

NiP'nin son dönemde ekstra düşük performansı sonrası bir çıkış arayan takım, entry fragger rolünde, major şampiyonluğu dahil NiP'nin tüm önemli başarılarının altında yer almış Friberg'i ilk 5 dışına aldı.

Epsilon takımı ile iyi işler çıkaran ve FPL'de profesyonel oyuncuların adeta korkulu rüyası olan 19 yaşındaki Fredrik "REZ" Sterner , takımın yeni 5.'si oldu.

Böyle önemli bir şansı bulduğu için çok mutlu olduğunu belirten REZ, eski takım arkadaşı Draken ile tekrar aynı takımda olduğu için şanslı olduğunudan bahsederek, NiP'de kariyerinin devam ettirmek için elinden geleni yapacağını söyledi.

 

 

Friberg ilerleyen dönemde NiP kontratı altında yer alacak olmasına rağmen aktif kadroda yer alması şuan için beklenmiyor. Takımın son kadrosu;

Patrik "f0rest" Lindberg
Christopher "GeT_RiGhT" Alesund
Richard "Xizt" Landström
William "draken" Sundin
Fredrik "REZ" Sterner 

Counter-Strike: Global Offensive
NiP
Oyun
eSpor

Yorumlar

Merhaba https://skins.cash/tr adresinden skin alımı ve satımı yapabilirsiniz. CS:Go oynayan arkadaşların bir göz atmalarını tavsiye ederim.