Tue, 2017-06-06 14:21

Woxic'in yeni takımı belli oldu

+1
2
-1
beğen Paylaş

Darkpassage takımının dağılması ile yeni bir takımda yer alacağı tahmin edilen Woxic, Avrupa'lı oyuncularında bulunduğu bir takımda yer alacak.

Diğer bir Türk oyuncu DP'den eski takım arkadaşı mini'ninde yer aldığı kadro şu şekilde;

  • Faruk "pita" Pita
  • Rasmus "Gux" Ståhl
  • Martin "PERCY" Wessel
  • Özgür "woxic" Eker
  • Muhammed "mini" Salman

Oyunculara yakından bakarsak;

Pita; 1990 doğumlu Pita, kariyerinde bir çok farklı deneyim yaşadı. CS 1.6 zamanlarında çeşitli İsveç takımlarının formasını giydi ve son olarak fnatic kadrosunda yer aldı. CS:GO geçişi sonrası yine İsveç takımlarının (Lemondogs , SK, Property vb.) ağırlıklı olarak formasını giyen Pita, 2014 yılı sonlarına doğru NiP takımına koç olarak katıldı. Koçluk kariyerine 2015 yılında CLG ile devam eden Faruk, 2016 yılı sonunda tekrar oyunculuğa dönüş yaptı ve bu süreçte qwerty ve dignitas takımlarında yer aldı.

Gux; CS 1.6 dünyasının en önemli isimlerinden biri Gux, CS:GO ile geri dönüyor. 27 yaşındaki oyuncu, CS 1.6'da Fnatic, H2K, LIONS gibi önemli İsveç takımları ile büyük başarılar kazanmış ve en son Fnatic formasını giyerken, öğrenim hayatına devam etmek için oyunu bırakmıştı.

PERCY; Takımın belkide en bilinmeyen oyuncusu Percy. 23 yaşındaki Danimarka'lı isim, çeşitlik lokal Danimarka takımlarından (CW , Tricked vb.) sonra belkide en büyük tecrübesini bu takımda yaşayacak. 

Yeni başlayacak ESEA Premier sezonunda mücadele edecek takıma ve oyuncularımıza başarılar diliyoruz.

Counter-Strike: Global Offensive
Woxic
Oyun
eSpor