Mon, 2017-05-29 09:28

Space Soldiers'tan üst üste ikinci şampiyonluk

+1
1
-1
beğen Paylaş

Türkiye'nin 1 numaralı CS:GO takımı Space Soldiers, Polonya'da gerçekleştirilen GeForce Cup'ı kazanmayı başardı.

8 takımın katıldığı turnuvada oynadığı toplam 6 haritayı da fire vermeden kazanan SS, 15bin dolarlık ödülün sahibi oldu.

İlk turda tecrübeli Bulgar takımı Imperial (Daha önceleri Mortal Kombat, Gplay gibi isimlenlerinden hatırladığımız) karşısında net bir galibiyet alan temsilcimiz, ikinci turda Gatekeepers ile karşılaştı. İlk turda PENTA'yı süpriz bir sonuçla yenerek rakibimiz olan İsveçli Gatekeepers karşısında yine net bir oyunla Cache ve Mirage haritalarını kazandık ve adımızı finale yazdırdık.

Yine İsveçli oyunculardan oluşan Red Reserve takımı finaldeki rakibimiz oldu. Üst düzey turnuvalarda pek göremediğimiz oyunculardan kurulu olan Red Reserve, son dakika transferi ile Mikail 'Maikelele' Bill 'i bu turnuvalık kadroya katmıştı.

Turnuva boyunca iyi oynayan XANTARES'in final eşleşmesindede 1.73'ü bulan rating'i Space Soldiers'a rahat bir Bo3 geçirtti ve takımımız kupaya uzandı.

Ay başında 4Gamers turnuvası zaferinden sonra ikinci kupasına uzanan takımımızı tebrik ediyor ve Temmuz'da gerçekleşecek ESL One Köln finalleri öncesi başarılar diliyoruz.

Counter-Strike: Global Offensive
Oyun
eSpor
Space Soldiers