Tue, 2017-05-23 19:47

Yeni oluşturulan canavar evreni Dark Universe'den ilk tanıtım filmi yayınlandı

+1
0
-1
beğen Paylaş

Özellikle Marvel'in yarattığı devasa sinema evreni ve 10'a, 15'e katladığı bütçelerin ardından beyazperdede sinema dünyası yaratma denemelerini artık çok daha sık görmeye başladık.

Universal de bu akıma ayak uyduruyor ve elindeki zengin malzemeden yararlanarak yeni bir canavar evreni oluşturuyor.

İlk tanıtım filmini hemen aşağıdan izleyebileceğiniz bu yeni evren, yakında gösterime girecek The Mummy ile başlıyor.

Bir canavar evreni kurmak, ilk kulağa çalındığında oldukça kötü bir fikir gibi görünse de aslında biraz düşününce hiç de fena bir fikir olmadığını söyleyebiliriz.

Aslında oldukça kötü bir seri çıkabilirdi ortaya ancak Universal'in seri için şimdiye kadar duyurduğu haberler bu işi oldukça ciddiye aldıkları ve ortaya oldukça iyi bir sonuç çıkabileceği yönünde.

Yakında gösterime girecek The Mummy'nin başrolünde Tom Cruise yer alırken ona Dr. Henry Jekyll karakteriyle Russell Crowe eşlik ediyor. Crowe, serinin merkezinde yer alacak karakter olacak gibi görünüyor.

Yeni yayınlanan - hemen üstteki - Dark Universe fotoğrafında da Javier Bardem ve Johnny Depp gibi iki dev ismi görüyoruz ki yakın zamanda Bardem'i Frankenstein’s Monster olarak, Depp'i ise Invisible Man olarak izleyeceğiz.

Bunlar şimdilik belli olan gelişmeler ki Universal'ın elinde inanılmaz büyük bir malzeme havuzu ve inanılmaz işlenebilecek karakterler var. Eğer yönetmen ve yazar seçimleri de oyuncu seçimleri gibi olursa ortaya müthiş bir sinema evreni çıkabilir.

Şimdilik The Mummy'i beklemeye devam ede duralım, bir gözümüz de Dark Universe'den çıkacak yeni haberlerde olacak.

   

Sinema
Dark Universe
Universal Pictures